Witamy w sklepie Kwiaciarnia Kwiaty Polskie!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC

Czerwone Róże Róże

Prosimy wybrać wielkość bukietu
Czerwone Róże

Róże

Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) Kurier lub odbiór osobisty (bukiet gotowy do odbioru w 15 minut)
69,00 PLN
Ilość:

Czerwone róże , tego bukietu nie mogła zabraknąć w naszej kolekcji BASIC ( są dostępne w ciągłej sprzedaży)

Czerwone róże od zawsze silnie kojarzą się z emocjami i głębokimi uczuciami. Róża to elegancki kwiat jego symbolika zależy od koloru. Czerwień to kolor miłości i namiętności, ale nie tylko kolor ten symbolizuje również życie, siłę piękno i odwagę.

Bukiet czerwonych róż jest doskonały na każdą okazję, doskonały w chwili, w której chcesz wyrazić silne uczucia kobiecie, nie koniecznie tylko związane z pożądaniem i namiętnością. 

To doskonały wybór by obdarować tym bukietem swoja Matkę, Przyjaciółkę, Żonę i Ukochana.

Nie zapominajmy, że czerwona Róża to przede wszystkim kwiat kochanków, oznacza trwałą namiętność, szczerą miłość oraz odwagę i pożądanie.

Białe róże oznaczają czystość, niewinność, wierność, mądrość. Jeśli chcesz wyrazić komuś szacunek, podziw, jeśli chcesz podziękować to ten bukiet będzie doskonałym wyborem.

 Bukiet białych róż jest dokonały na okoliczność oficjalne, formalnych np. po skończonym projekcie. Biel mniej związana jest z emocjami i silnymi uczuciami. To idealny wybór gdy chcesz podziękować mężczyźnie, tym kolorem wyrazisz podziw, szacunek, docenienie.

Produkt z kolekcji BASIC, w ciągłej sprzedaży 

Te produkty mogą Cię zainteresować