internetowa kwiaciarnia Kwiaty Polskie Pl. Zawiszy 1, Hotel Jan III Sobieski*****, Warszawa
zamówienia telefoniczne: (22) 630 63 97 lub fax: (22) 579 16 14;
kom. 501 10 48 80, email: biuro@kwiaty-polskie.pl
o kwiaciarni warunki zakupu gwarancja jakości
niedziela
22 kwietnia 2018
Łukasza, Kai, Nastazji
newsletter   
koszyk moje konto zadaj pytanie
do 50 zł
100-150 zł
200-300 zł
ponad 500 zł
50-100 zł
150-200 zł
300-500 zł
kwiaty
odcienie
cena
numer produktu
 

Przesyłka kwiatowa

Kwiaciarnia Kwiaty Polskie gwarantuje profesjonalną obsługę przy realizacji zleceń na wysyłanie kwiatów oraz prezentów do dowolnego miejsca w Warszawie. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dbamy o to, aby nasi Klienci mogli przekazywać innym życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów oraz drobnych upominków.

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl realizuje zamówienia na przesyłki kwiatowe do dowolnego miejsca w Warszawie od 2 do najdłużej 24 godzin od złożenia zamówienia z terminem dostarczenia w dni powszednie, soboty i niedziele.

Zapewniamy najlepszą jakość produktów, wzorową obsługę i konkurencyjne ceny budzące wyłącznie życzliwy uśmiech u naszych klientów oraz adresatów nadawanych przesyłek, terminowość oraz szczególny i niepowtarzalny sposób ich doręczenia. Wszystkim Adresatom przesyłek kwiaty doręcza Kurier z Kwiaciarni Kwiaty-Polskie.pl ubrany w elegancki smoking z czarnym pasem, białą koszulę z muchą i odświętną czapkę

Nas serwis internetowy Kwiaty-Polskie.pl powstał w celu ułatwienia naszym obecnym (i jak mamy nadzieję również nowym) Klientom wyboru oferowanych przez nas produktów, szybszego zamawianie przesyłek kwiatowych, udostępnienia nowych kanałów płatności i platformy transakcji. W przyszłości planujemy poszerzyć nasz serwis o ofertę innych kwiaciarni naszych kolegów i koleżanek w celu umożliwienia Naszym Klientom obsługi w szerszym zasięgu geograficznym aniżeli nasz obecny, lokalny.

W tym celu w najbliższym czasie będziemy prowadzić rozmowy dotyczące nawiązania współpracy z Interflorą, EuroFlorist, FlowerGallery oraz Bohemian Flower. Mamy nadzieje, że owocem tych spotkań będzie poszerzenie spektrum oferowanych usług dla naszych klientów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z usług naszej kwiaciarni internetowej Kwiaty-Polskie.pl oraz do wysyłania kwiatów poprzez nasz serwis, e-mail lub przez telefon. Więcej informacji na temat możliwych sposobów składania zamówień, gwarancji jakości, dostaw, rabatów znajdą Państwo w kolejnych sekcjach serwisu.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Danuta Bolesławska
Jolanta Grzechnik
Kwiaciarnia
Kwiaty-Polskie.pl


kontakt:

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl

Hotel Jan III Sobieski ****
02-025 Warszawa; Pl. Zawiszy 1
tel./fax: +48 (22) 579 16 14
kom. +48 501 10 48 80

Hotel Marriott *****
00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 65/79
tel./fax: +48 (22) 630 63 97
kom. +48 501 10 48 80

żeby otrzymywać informacje na temat promocji, zmian, nowości i ofert specjalnych, proszę wpisać swój e-mail.
 
kontakt
 
oferta dla firm
 
przesyłka kwiatowa
sposoby płatności
jak zamówić
 
zamówienia
 
dostawy
 
rabaty i karty klienta
bezpieczeństwo transakcji
pliki do pobrania
twój przypominacz
daty kwiatowe
symbolika kwiatów
wręczanie kwiatów
jak dbać o kwiaty
bileciki
Wirtualna Kwiaciarnia Kwiaty Polskie ©2oo4