internetowa kwiaciarnia Kwiaty Polskie Pl. Zawiszy 1, Hotel Jan III Sobieski*****, Warszawa
zamówienia telefoniczne: (22) 630 63 97 lub fax: (22) 579 16 14;
kom. 501 10 48 80, email: biuro@kwiaty-polskie.pl
o kwiaciarni warunki zakupu gwarancja jakości
niedziela
22 kwietnia 2018
Łukasza, Kai, Nastazji
newsletter   
koszyk moje konto zadaj pytanie
do 50 zł
100-150 zł
200-300 zł
ponad 500 zł
50-100 zł
150-200 zł
300-500 zł
kwiaty
odcienie
cena
numer produktu
 

Bezpieczeństwo transakcji

Transakcja przy użyciu protokołu SSL 128 bitów.

Kwiaty-Polskie.pl wykorzystuje bezpieczne mechanizmy realizacji transakcji internetowych i ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są w tej chwili dostępne. Stosowany protokół SSL (Secure Socket Layer) 128 bitów transmisji zapewnia bezpieczeństwo przesyłania danych w internecie. Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer centrum autoryzacji. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po 'osiągnięciu celu' dekodowana.

Kwiaty-Polskie.pl NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta Kwiaty-Polskie.pl NIE przechowuje informacji o kartach kredytowych Płatność odbywa się na serwerach stosujących zabezpieczenia najwyższej klasy. Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, iż posiadacz karty może od razu otrzymać odpowiedź czy płatność zostanie zrealizowana czy nie. W naszej Kwiaciarni dokonują Państwo wyboru metody płatności za Przesyłki Kwiatowe. Zapłaty można dokonać przez następujące Centra Autoryzacji: PolCard, eCard, CitiConnect oraz przez mTransfer, Płacę z Inteligo.

Kwiaty-Polskie.pl stosuje zabezpieczenie 128-bitowe rozpoznawane przez przeglądarki IE 5.01, Netscape Communicator 4.7 oraz nowsze ich wersje. W niektórych starszych wersjach przeglądarek może wystąpić problem z wynegocjowaniem kodowania połączenia na poziomie 128 bitów. Wówczas przeglądarki używają 40 lub 56 bitowego klucza szyfrującego. W takiej sytuacji należy pobrać uaktualnienie do przeglądarki, które znajduje się na stronach producenta Internet Expolorer i Netscape Navigator.

Polityka ochrony prywatności

Kwiaty-Polskie.pl przykłada dużą wagę do zachowania prywatności danych swoich klientów. Jako administrator umieszczonych danych personalnych / przy zamówieniach oraz w przypominaczu / , dba o bezpieczeństwo udostępnionych naszej firmie informacji. Dane te są chronione i zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

Dane osobowe

Złożenie zamówienia w Kwiaty-Polskie.pl wymaga podania danych nadawcy oraz odbiorcy przesyłki kwiatowej. Dane nadawcy są wykorzystywane do kontaktowania się z klientem w ramach obsługi klienta. Dane odbiorcy są przekazywane wyłącznie dla celów związanych z realizacją transakcji. Dane nadawcy NIE są udostępniane odbiorcom przesyłek kwiatowych! Do komunikacji z odbiorcą służy specjalne pole BILECIK, w którym nadawca może się podpisać. Brak treści w tym polu sprawia, że przesyłka jest anonimowa.

Zmiana danych, usuniecie danych

Kwiaty-Polskie.pl zapewnia swoim klientom możliwość modyfikacji podanych wcześniej informacji w przypominaczu, w tym również możliwość rezygnacji z otrzymywania regularnej korespondencji elektronicznej.

Usunięcie danych wymaga wysłania wiadomości e-mail z tematem "usun" na unsubscribe@Kwiaty-Polskie.pl lub cancel.reminder@Kwiaty-Polskie.pl.

Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Kwiaty-Polskie.pl zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt 1,3 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem działalności handlowo-usługoweji w zgodzie działalnością prowadzoną przez Kwiaty-Polskie.pl Kwiaty-Polskie.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych osobowych w celach marketingowych i operacyjnych (badania jakości wykonanych usług, ankiety itp.

żeby otrzymywać informacje na temat promocji, zmian, nowości i ofert specjalnych, proszę wpisać swój e-mail.
 
kontakt
 
oferta dla firm
 
przesyłka kwiatowa
sposoby płatności
jak zamówić
 
zamówienia
 
dostawy
 
rabaty i karty klienta
bezpieczeństwo transakcji
pliki do pobrania
twój przypominacz
daty kwiatowe
symbolika kwiatów
wręczanie kwiatów
jak dbać o kwiaty
bileciki
Wirtualna Kwiaciarnia Kwiaty Polskie ©2oo4