internetowa kwiaciarnia Kwiaty Polskie Pl. Zawiszy 1, Hotel Jan III Sobieski*****, Warszawa
zamówienia telefoniczne: (22) 630 63 97 lub fax: (22) 579 16 14;
kom. 501 10 48 80, email: biuro@kwiaty-polskie.pl
o kwiaciarni warunki zakupu gwarancja jakości
wtorek
24 kwietnia 2018
Bony, Horacji, Jerzego
newsletter   
koszyk moje konto zadaj pytanie
do 50 zł
100-150 zł
200-300 zł
ponad 500 zł
50-100 zł
150-200 zł
300-500 zł
kwiaty
odcienie
cena
numer produktu
 

O kwiaciarni

Kwiaciarnia Kwiaty Polskie to gwarancja profesjonalnej obsługi przy zakupach, zamawianiu i realizacji zleceń na wysyłanie kwiatów oraz prezentów do dowolnego miejsca na terenie Miasta Warszawy oraz wszystkich miast i większych miejscowości w Polsce. ( W celu ustalenia ceny za odsyłkę-transport proszę o kontakt telefoniczny.)

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dbamy, aby nasi Klienci mogli przekazywać innym życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów oraz drobnych upominków. Dodatkowo obsługujemy również hotele oraz firmy w zakresie usług florystycznych oraz stałej obsługi kwiatowej i dekoracji sal, samochodów, zleceń specjalnych oraz nietypowych.

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl rozpoczęła swoją działalność w Hotelu Jan III Sobieski **** w Warszawie w kwietniu 2004 roku w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczenia właścicielek w zakresie bukieciarstwa, aranżacji, dekoracji, rękodzieła artystycznego które przez wiele lat obsługiwały kwiaciarnie i serwis florystyczny m in. w Warsaw Marriott Hotel ***** oraz czołowe firmy z listy największych 500 polskich przedsiębiorstw.
Obecnie znów posiadamy punkt w Hotelu Marriott.
Pasja, wiedza, doświadczenie wraz z indywidualnym podejściem do każdego z naszych klientów gwarantuje, że poziom oferowanych przez nas usług odpowiada najwyższym światowym standardom. Kwiaty-Polskie.pl. uosabia najlepszą jakość, wzorową obsługę i konkurencyjne ceny budzące wyłącznie życzliwy uśmiech u naszych klientów oraz adresatów nadawanych przesyłek.

Serwis internetowy Kwiaty-Polskie.pl powstał w celu ułatwienia naszym obecnym (i jak mamy nadzieję również nowym) Klientom wyboru z szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, szybszego zamawiania przesyłek kwiatowych, udostępnienia nowych kanałów płatności i platformy transakcji. Nasz serwis opiera się również o ofertę kwiaciarni naszych koleżanek i kolegów w celu umożliwienia obsługi o ogólnokrajowym zasięgu geograficznym

Więcej informacji na temat możliwych sposobów składania zamówień, gwarancji jakości, dostaw, rabatów znajdą Państwo w kolejnych sekcjach serwisu.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Danuta Bolesławska
Jolanta Grzechnik
Kwiaciarnia
Kwiaty-Polskie.pl


kontakt:

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl
02-025 Warszawa; Pl. Zawiszy 1
Hotel Jan III Sobieski ****
tel./fax: +48 (22) 579 16 14
kom. +48 501 10 48 80
email: biuro@kwiaty-polskie.pl
nr r-ku 38 1140 2004 0000 3402 3783 3589

żeby otrzymywać informacje na temat promocji, zmian, nowości i ofert specjalnych, proszę wpisać swój e-mail.
 
kontakt
 
oferta dla firm
 
przesyłka kwiatowa
sposoby płatności
jak zamówić
 
zamówienia
 
dostawy
 
rabaty i karty klienta
bezpieczeństwo transakcji
pliki do pobrania
twój przypominacz
daty kwiatowe
symbolika kwiatów
wręczanie kwiatów
jak dbać o kwiaty
bileciki
Wirtualna Kwiaciarnia Kwiaty Polskie ©2oo4